Sepetiniz boş!

Sık Sorulan Sorular

   

Ne Tür Siparişler Kabul Edilir

Genişlet
 

Ön Ödemeli System Açıklaması

 • Ön ödemeli sistem kısacası, uzun yıllardır yurtdışı alışverişi tecrübelerimi kullanarak sizin yerinize beğendiğiniz, istediğiniz herhangi bir ürünü yurtdışından almak ve size yollamaktır. Yıllardır yurtdışı alışverişleri yapmaktayım, bir çok satıcı ve firma ile bağlantılarım mevcuttur, bugün bu birikimlerimi sizlere ürün sağlamak için kullanıyorum, yurtdışından sizlere her türlü ürün, malzeme, ve aksesuar veya ihtiyaç duyduğunuz fakat yurtiçinde pahalı olan, veya bulamadığınız ve yurtdışında mevcut olan her türlü ürünü uygun fiyatlar ile temin ediyoruz, ürünleri dilerseniz normal kargo, dilerseniz hızlı kargo ile sizlere sağlıyoruz, sipariş verilen ürünler Belirlediğiniz adrese yollanmaktadır ve her türlü bilgisi size verilmekte ve takibini sizlerde yapabilmektesiniz.

  Bir çok insan yurtdışından bir şeyler almak istediğinde kafasında bir çok soru işareti oluşmaktadır, siparişi nasıl vereceğim ?, site güvenilirmi ?, kredi kartı bilgilerim güvendemi?, alışverişde sorun çıkarsa ne yapacağım, ürün yanlış veya bozuk gelirse, veya hiç gelmezse ne yapacağım, vs vs gibi bir çok soru işareti endişe yaratmaktadır, işte bu kısımda biz devreye giriyoruz ve size yurtdışından derlediğimiz ürünleri sitemizden güvenilir bir şekilde temin ediyoruz, ayrıca sitemizde yer almayan fakat istediğiniz ürünleride bize belirtmeniz, ismini vermeniz, veya resmini göstermeniz durumunda sizin yerinize arıyoruz ve en uygun fiyat ve satıcıyı bulup, sizlere alıyoruz, ve güvenli bir şekilde adresinize kadar gelmesini sağlıyoruz.

  Bu süreç nasıl işliyor ? Yurtdışından almak istediğiniz bir ürün varsa, sizden istediğimiz sadece o ürünün adını, linkini, resmini, veya tanımını vermeniz, biz sizin yerinize araştırmaya geçiyoruz, arıyoruz, seçiyoruz, seçenelere bakıyoruz, en uygun fiyat ile size teklifimizi yapıyoruz, ve tüm bunları ücretsiz yapıyoruz, siz sadece verilen teklifi değerlendirip dilerseniz ürünü alıyorsunuz, ürünü almanız durumunda hemen sipariş geçiliyor ve ürün adresinize kargolanıyor, kargo numarası vs sizlere, mail ve Cep telefonunuz ile iletilmektedir.

  linkini verdiğim ürünü nasıl alırım ?, örneğin yurtdışından bir ürün alacaksınız, ürünü internette buldunuz, fakat siteye güvenmiyorsunuz veya kredi kartınızı kullanmak istemiyorsunuz, veya riske girmek istemiyorsunuz, bu durumda istediğiniz ürüne ait linki bize veriyorsunuz, biz sizin yerinize ürün sitesine bakıyoruz, gerekirse görüşmeleri yapıyoruz, ürünü size komisyonumuzu koyarak temin ediyoruz.

  Bize Neden Güvenebilirsiniz ? Birincisi, biz türkiyede sizin ile direkt muhattap kişiyiz, düşük ihtimalde olsa her türlü sorunda muhattabınız var, telefonumuz belli, ismimiz belli, parayı yatırdığınız hesap belli, ayrıca herşey ile sizin yerinize biz uğraşıyoruz, siz sadece ürünü alıp ücretinizi yatırıyorsunuz, arkanıza yaslanıp keyfinize bakıyorsunuz, biz kalan herşey ile ilgileniyoruz.

  ...

Sepetimiz

Sitemizde Neler Satıyoruz

Genişlet
 
Sepetimiz

Ek Bilgiler

 • Sitemizde Neler Satıyoruz ? Sizemizde Yurtdışından getirtilebilcek her türlü ürün için aracılık hizmeti yapılmaktadır, Bunlar zaten sitemizde mevcut ve bellidir, ayrıca, özel ürünler temin edilmektedir, bunlar sizin seçtiğiniz ve türkiyede çok pahalı olan ürünler olabilir, veya türkiyede bulunmayan ve sitemizde yer almayan ürünlerde olabilir, veya yurtdışında kendinizin bulduğu ve riske girmek istemediğiz herhangi bir üründe olabilir,bunlar ve benzeri ürünlerde temin ve aracılık yapılmaktadır, bu tüp ürünler için lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

Sitemizde Neler Satmıyoruz

Genişlet
 
Sepetimiz

Satışını yapmadığımız ürünler

 • şayet Yurtiçine sokulmasında sorun olan veya gümrükte sıkıntı yaratabilecek ürünler için bir talebiniz olursa, bu konuda size gerekli bilgiler verilerek ve sizi bilgilendirilerek riskleri anlatılmaktadır, şlayet bu riskleri kabul etmeniz durumunda alışa geçiyoruz, bu ürünlerin başlıcaları ise kimyasal ürünler, patlayıcı ürünler, silah çeşiti ürünler, ilaçlı ürünler, uyuşturucu(kesinlikle getirmiyoruz), ve bazı gsm içeren ürünlerdir, bunların içeriği ve çeşitine göre serbest olan türleride vardır, bunlar içinde bizden bilgi alınız lütfen.

Ne Tür Siparişler Kabul Edilir

Genişlet
 
Sepetimiz

illegal olmayan bütün ürünler

 • Getirilmesinde ve satılmasında herhangi bir kanuni sorunu bulunmayan bütün ürünler tarafımızdan temin edilmektedir, Bunların ir çoğu sitemize yerleştirildiği gibi bir çoğunuda yine sipariş ile sizlerin isteği doğrultusunda getirtiyoruz, şayet ürünlerde kanuni veya ilegal bir durum söz konusu olursa siz müşterilerimizi bilgilendiriyoruz, bunun yanında yine sitemiz kategorilerindeki bütün ürünler için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Satış politikamız ve toplu sipariş sistemi

Genişlet
 
Sepetimiz

Normal Satış ve Toptancılar

 • sitemizde satış ortakları mevcuttur, bu ortaklarımız belli kar oranları ile bizim ürünlerimizi satmaktadırlar, şayet bu satış ortaklarımızın bölgesine denk gelen müşterilerimiz olursa onlar ile iletişime geçebilr ve yakın mesafe avantajı ile görüşerekde alışveriş yapabilirsiniz, yakında iletişim bilgilerini sitemizden paylaşmak isteyen satış ortaklarımız ile iletişime geçebileceksiniz, ayrıca sitemizde yer alan satış ortaklğı alanından sizde kar edebilirsiniz.
  Sitemizden Toplu mal almak isteyenler veya yurtdışın'dan toplu belli ürünleri getirtmek isteyen alıcılarda bizim ile iletişime geçerek teklif alabilirler.

Satış ortağı olacak olanların başvuru sistemi

Genişlet
 
Sepetimiz

Satış Ortaklığı ve Bölge sorumlusu

 • Sitemizde Satış ortaklığı sistemi vardır, bu satış ortaklığı belli bir düzende işlemektedir, buda şu şekilde olmakadır, şayet belli bir bölgede bir satış ortağımız var ise aynı bölgeye yeni bir satış ortağı atanmamaktadır, büyük şehirlerde ise birbirine en az 10 KM mesafede yeni bir satış ortağı atanabilmektedir, fakat yine büyükşehirlerde satış ortağı sayısı 5 i geçmeyecektir, bundan dolayı satış ortaklığı başvurusu kabul edilmeyenlere gerekli geri dönüş yapılarak bilgi verilecektir.

* Üstte yer almayan fakat kafanıza takılan sorular için 0536 355 29 00 Sabri Bey ile iletişime geçiniz